Дозвілля
У Росії забороняють концерти Гребенщикова через недостатню патріотичність

Група “Акваріум” і її лідер Борис Гребенщиков змушені переносити і скасовувати концерти на Далекому Сході Росії через тиск місцевої влади. Артист потрапив в список “недостатньо патріотичних” діячів мистецтва, чиї виступи названі небажаними.

Гребенщиков зі своєю групою мали виступати в Хабаровську. Спочатку групі виділили кращий зал в місті – “Платинум-арену”.”Але потім керівництву прийшов лист із впливової інстанції з “порадою” відмовити в наданні приміщення для виступу гурту “Акваріум”. Вони не посміли заперечити”, – написав в блозі ієромонах Никанор.

Коли ж концерт перенесли в інший зал, і було продано половину квитків, на директора Музичного театру, де мав відбутися концерт, також прийшов лист “згори”.

Організатори далекосхідного туру “Акваріума” спробували зустрітися з представниками влади. Їм сказали, що з Москви нібито отримано чорний список недостатньо патріотичних артистів, яким небажано надавати майданчики. У ньому, крім Гребенщикова, фігурують Юрій Шевчук, Діана Арбеніна, Андрій Макаревич, Софія Ротару, Ані Лорак, Олександр Малінін та інші естрадні діячі.

Борис Гребенщиков підтвердив “Дождю” інформацію про скасування і перенесення концертів на Далекому Сході, зокрема про перенесення виступу в Хабаровську на три дні через дії місцевої влади.

На сайті “Акваріума” сказано, що розклад гастролей змінюється з незалежних від колективу причин. На сьогодні плануються тільки три виступи – в Хабаровську, Владивостоку і Південно-Сахалінську. Концерти в Комсомольську-на-Амурі і Благовєщенську скасовано.

Ієромонах Никанор стверджує, що лідер “Акваріума” відмовляється “воювати з вітряками”.

“Концерту, швидше за все, не буде. Подзвонив директор клубу “Великано” і повідомив, що йому не рекомендували проводити концерт у себе, а більше проводити ніде – нам вже відмовили і в “Платинум-арені”, і в Музичному театрі. Зараз сама група має вирішити: чи вони проводять тут один день, щось роблять, з кимось зустрічаються, може, заспівають на площі, чи їдуть в Примор’я,чи взагалі не їдуть на Далекий Схід “, – сказав “АмурМедіа” Віктор Сербін, організатор далекосхідного туру групи, коментуючи інформацію про можливе скасування виступу в клубі “Великано”.

Читайте також: Організатори “Євробачення” дискваліфікували суддю від Росії.

Джерело.

Реклама

Related Post