Без рубрики
У Росії пісочницю наповнили за допомогою фотошопу

З 2015 року в Підмосков’ї діє сайт “Добродел”, через який місцеві жителі можуть подавати скарги на проблеми з благоустроєм вулиць і будинків, а влада – звітувати про виправлення недоліків.

Правда, іноді приходять вельми цікаві відповіді, пише Медуза .

На початку квітня жителька міста Раменське Юлія Васильєва відправила в Добродел фотографії пісочниці, встановленої у дворі багатоповерхівки. Вона звернула увагу на те, що вже два роки пісочниці пустують.

Адміністрація Раменського району спочатку відповіла, що розвезення піску пройде в кінці квітня, а потім – вже в травні – двічі відзвітувала про те, що пісочниця заповнена. Судячи з документів, пісок завозився двічі – 6 та 12 травня.

Читай також: РОСІЙСЬКІ ТУРИСТИ В ТАЇЛАНДІ(ВІДЕО)

пісок_1

Світлина мешканки 

Правда, до обох звітів була прикладена одна і та ж фотографія з “доказами”: адміністрація району просто взяла фото автора скарги і недбало домалювала до нього гору піску.

gscjr_2

Світлина після реального завезення піску

Остання відповідь адміністрації з фотошопом була опублікована 19 травня. 20 травня у дворі багатоповерхівки нарешті з’явилися робітники. Як розповіла Юлія Васильєва, робочі під дощем заповнили пісочниці піском через два тижні після того, як про виконану роботу відзвітувала адміністрація району.

Джерело.

Реклама

Related Post