Події
У резонансній справі про смерть 5-річного хлопчика з’явився новий поворот (відео)

Рідні домагаються справедливості.

У резонансній справі про смерть 5-річного хлопчика у Рівному — новий поворот. Повторна експертиза не підтвердила версію слідства про те, що винен хірург. Це обурило рідних померлої дитини, які майже рік намагаються довести провину медика.

5-річний Коля Антонюк поступив у дитячу обласну лікарню в жовтні минулого року. Лікарі приймального відділення діагностували – апендицит. Через кілька годин хлопчик помер. Рідні вважають – дитина померла, оскільки колишній хірург Костянтин Думановський – який чергував у відділенні в той день – халатно поставився до своїх обов’язків.

У свідоцтві про смерть Колі вказана причина – респіраторна вірусна інфекція. У січні обласна медкомісія встановила: між смертю хлопчика і діями лікаря зв’язку немає. А через рік після смерті дитини, столична судмедекспертиза надіслала свій висновок: дитина померла через запалення кишечника. Родичі з цим не згодні.

“Ні, дитина була дуже активною. Підозр, що хлопчик був просто хворим, не було. А те, що був дуже хворим, як вони кажуть, смертельно – взагалі таких підозр і симптомів не було”, – запевняє Наталія Антонюк, мама померлого хлопчика.

Після двох експертиз – обласної та столичної – звинувачення хірургу так і не пред’явили. Слідчі досі вивчають докази.

“Якщо встановимо, що необхідно призначити додаткову експертизу, нами буде призначена додаткова експертиза із залученням експертів з різних установ. Після цієї експертизи ми доведемо це кримінальне провадження до логічного завершення”, – сказав Олександр Панасюк, заступник начальника Нацполіції в Рівненській області.

Адвокат лікаря вважає – провини підзахисного немає. Адже слідство так і не змогло довести склад злочину. У справі хірург фігурує як свідок.

“Кримінальна справа, порушена за фактом смерті дитини, повинна бути закрита однозначно. Будь-яких правових і юридичних підстав для оголошення підозри будь-кому з лікарів немає”, – уточнила Людмила Конончук, адвокат хірурга.

Поки поліція намагається довести провину хірурга у смерті хлопчика, він в суді оскаржить звільнення. Чи повернеться він в дитячу обласну лікарню — поки невідомо. Процес буде тривалим, адже минув вже рік, а суд лише почав допитувати свідків.

Читайте також: Моторошна смерть в Запоріжжі: чоловік випав з балкону після сварки з дружиною (фото 18+)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook