fbpx
Політика
У Радикальній партії зізналися, про яку посаду мріє Ляшко

Умовою для участі Радикальної партії в парламентській коаліції є пост спікера Верховної Ради для лідера партії Олега Ляшка. Тим часом, у “Народному фронті” пропонують потенційним союзникам міністерські портфелі.

Про це повідомив народний депутат від Радикальної партії Юрій Чижмарь в інтерв’ю “Цензор.нет”.
Чижмарь, зокрема, заявив, що його політсила запропонувала створити нову коаліцію на основі економічної програми нового уряду, а “Народний фронт” постійно схиляється до формування коаліції через поділ посад.

“Протягом двох тижнів вони не обговорювали нашу програму дій. Однак запропонували нам очолити три міністерства… Спочатку говорили про міністерства екології та транспорту. Але потім заявили, якщо треба, то буде і третє. Ми відповіли: “Ні, дайте нам посаду голови Верховної Ради”, – сказав депутат.

“Блок Петра Порошенка” представляє президент, “Народний фронт” – прем’єр, а третьому учаснику коаліції повинна відійти посада голови Верховної Ради. Це взагалі краще рішення нинішньої проблеми стримування і противаг коаліції. Тоді весь склад уряду нехай формує прем’єр і несе за нього повну відповідальність”, – пояснив Чижмарь.

Депутат від Радикальної партії також висловив упевненість, що Олег Ляшко зможе впоратися з обов’язками глави ВР.

“Олег Валерійович має величезний досвід роботи в парламенті. Досить комунікабельний, реально може організувати функціонування парламенту. Тут важко знайти людину, крім Володимира Литвина, яка знає регламент і роботу Ради краще”, – пояснив він.

У фракції “Народний фронт” хочуть бачити в складі нової коаліції всі політсили, які входили в попередню. При цьому в НФ визнають, що формат “Народний фронт” + “Блок Петра Порошенка” + Радикальна партія” також має право на життя.

Джерело.