fbpx
Світ
У Путіна бурхливо відреагували на слова Порошенка про “немиту Росію”

Російські пропагандисти вкотре захотіли прислужитися своєму господарю та, щоб хоч якось відмити Росію, знайшли голову роду Лермонтова та другу частину вірша відомого поета у виконані російського президента Володимира Путіна.

Так, журналіст з пулу російського президента Дмитро Смірнов знайшов відео, де “Путін продемонстрував Порошенку, як насправді слід читати Лермонтова”.

Відповідний допис він опублікував у своєму Twitter.

“Ті, хто хочуть побачити негатив, на цьому зупиняються, але там є друга строфа, яку намагаються нне помічати: “Бути може, за хребтом Кавказу сховаюся від твоїх царів. Від їхнього всевидющого ока, від їхніх всечуючих вух”, – процитував на кадрах поета господар Кремля.

Читайте також: “Цитата дня, в немитій бoмбонуло”: тролінг від Порошенка “підірвав” соцмережу

Крім того, згодом у виданні, на яке працює пропагандист, наголосили, що президент України встав на дуже слизький лід, оскільки Лермонтов – один із улюблених поетів Путіна, і президент Росії розбирається в ньому явно краще за президента України.

Також посіпаки російського лідера знайшли голову роду Лермонтових, який є першим заступником голови комісії з питань культури Громадської палати Росії.

“Скоріш за все треба в дзеркало подивитися пану Порошенку, вимовляючи ці слова, щоб спробувати розібратися, хто у нього є рабами, а хто – його панами. На жаль, ми стаємо свідками історичних подій, пов’язаних зі зміненою свідомістю в цій країні. У російській літературі є таке поняття, як “чужебесие”, – це те, що зараз відбувається в Україні “, – зауважив Михайло Лермонтов.

За його словами, цей відомий вірш, імовірно, і не належить перу російського класика.

“Нема автографа цього твору, написаного рукою Лермонтова. Воно переписано кимось із приміткою, що вірш було почуто від класика. Тобто цей твір, який йому приписують, однак достовірно він йому не належить”, – додав нащадок митця.

Нагадаємо, напередодні український президент Петро Порошенко у зв’язку із запровадженням безвізового режиму між Україною та країнами ЄС, яскраво попрощався з Кремлем, процитувавши словами Михайла Лермонтова про “немиту Росію, яка є країною рабів”.

Джерело.

Related Post

facebook