Без рубрики
У правоохоронців з’явились нові відео з переміщенням авто зниклого Т.Познякова

За вихідні правоохоронці разом з водолазами перевірили всі території навколо Бобриці до Білогородки на Київщині у пошуках зниклого раніше Тараса Познякова.

Про це у ексклюзивному коментарі УНН повідомив речник ГУ Нацполіції у Київській області Микола Жукович

“Шукаємо, вживаємо заходів для того, щоб знайти. Навколо Бобриці прочесали практично всі поля, всі каналізації, колодязі і далі до Білогородки ці всі території перевіряли. На вихідних днях були залучені додатково курсанти національної академії, також громадськість активну участь приймає. Водолази, на щастя, не дали ніяких результатів, не знайшли ми жодного трупа. Не тільки Тараса, а взагалі ніяких трупів в тих місцях, де проводили пошуки”, – зазначив М.Жукович.

Читайте також: Пішла в магазин і не повернулася: киян просять допомогти з пошуком зниклої дівчини.

Слідчі поліції опрацьовують відео з переміщенням автомобіля зниклого львів’янина Тараса Познякова, при цьому в їх розпорядженні є і невідомі громадськості відеозаписи. .

“Так, звичайно ще з’явились нові відео. В оперативних працівників і у слідчих є відео, які вони опрацьовують. Що по цих відео видно, ми бачимо машину, куда вона їде, де вона їде, здогадуємось, хто там за кермом може сидіти, але це не можна розповсюджувати громадськості”, – розповів М.Жукович.

Читайте також: Машину Т.Познякова бачили неподалік сміттєзвалища (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook