Політика
У політв’язня Клиха досі не зійшли рани після катувань: “Він не може стояти на лівій нозі”

Адвокат Марина Дубровіна сьогодні відвідала в СІЗО в Грозному свого підзахисного Станіслава Клиха.

Адвокат заявила: “Усе дуже відносно. Він отримав передачку, він зрадів, він розуміє, хто і що. Але я передала йому також лист від батька, а він не вірить, що батько живий. У нього є нав’язлива ідея щодо смерті свого батька. Це після Нового року в нього з’явилося. Він мені весь час говорить: “Що ви мене вмовляєте, я дорослий чоловік, що ви мені неправду говорите!”.

Каже, що в листі не батьків почерк. Стас сказав, що нібито був дзвінок у СІЗО, хоча у них немає телефонів, каже, що в нього було як послання зверху, як бачення таке, дзвінок про те, що батька немає. Він і в суді багато разів про це говорив”.

Дубровіна також говорить, що буде писати заяву до суду з проханням повернути Станіслава Клиха на дебати сторін. Сам Стас цю ідею також підтримав.

Нагадаємо, раніше Станіслава Клиха видалили із засідань через спалахи агресії (на думку адвокатів, це може свідчити про психічним захворюванні).

Читайте також: В політв’язня РФ Афанасьєва у в’язниці почалося зараження крові, ліків не видають – адвокат.

“Ось цього буйного стану у нього зараз немає, – розповідає Марина Дубровіна, – сьогодні він був більш-менш. Але у нього, мабуть, ще ось такий стан радості, через те, що приїхала мама, приїхали журналісти. Він дуже сподівається на те, що ще раз приїдуть свідки. Він хоче сильно, щоб на процес приїжджали журналісти, тому що він вважає, що про них забули. І у нього було таке ще на попередньому слідстві, що мене ось забули, нас ніхто не пам’ятає.

Я коли приїхала, коли стала говорити про те, що їх довго шукали, у нього такий стан відчуженості був, каже: “Про нас забули, ми нікому не потрібні”.

Я кажу – “Ні, Стас, це не так, до вас приїхати непросто”.

Крім того, Марина Дубровіна розповідає, що у Станіслава Клиха досі є рани після катувань. “Він ходить в гумових капцях, бо в нього наслідки катувань на лівій нозі – рана на безіменному пальці. Вона періодично то заживає, то знову гниє. Він каже, що дотепер не може стояти на лівій нозі. Незрозуміло що там – чи то роздроблення, чи то пошкоджена так тканина “, – розповідає Марина Дубровіна.

Клих

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook