Події
У поліції розглядають версію про вбивство Єльчина

Продюсер загиблого Антона Єльчина Сергій Конов розповів, що співробітники правоохоронних органів Каліфорнії розглядають кілька версій загибелі актора, одна з яких – насильницька, повідомляє Lenta з посиланням на радіо Комсомольська правда .

“Дуже дивна смерть. Дорога до дому Антона досить крута, з гірки треба спускатися до воріт. І як раз його розчавлене автомобілем тіло знайшли у тих самих воріт. Навіщо він вийшов з машини? Поліція припускає ймовірність насильницької смерті”, – зазначив він.

Як повідомило видання The Hollywood Life , Ельчин збирався на зустріч з друзями. Він під’їхав до воріт свого будинку, після чого вийшов з автомобіля, не поставивши його на ручне гальмо. В результаті машина з’їхала з ухилу і притиснула його до воріт.

Читай також: АМЕРИКАНСЬКИЙ АКТОР ПОМЕР ВІД ВЛАСНОГО ДЖИПА

Нагадаємо, актор російсько-єврейського походження Антон Єльчин загинув в результаті аварії вранці 19 червня. Тіло 27-річного артиста виявили друзі, які занепокоїлися відсутністю актора на запланованій зустрічй. Труп Єльчина був затиснутий між автомобілем і цегляної колоною.

Джерело.

Реклама

Related Post