Політика
У НАТО допустили ядерну війну з РФ вже в 2017

НАТО ризикує вступити в ядерну війну з Росією вже в 2017 році. Таку думку висловив колишній заступник головнокомандувача військами НАТО в Європі генерал Річард Шерріфф, пише The Independent .

Шерріфф є автором книги, в якій війна між Росією і західним світом почнеться в 2017 році. Але сьогодні, в своєму інтерв’ю BBC Radio 4 він сказав, що сценарій, який здавався раніше фантастичним, став до нинішнього моменту “цілком імовірним”.

Генерал зазначив, що одним з страхітливих факторів є те, що Росія пов’язує “ядерне мислення” з усіма аспектами власної обороноздатності, а це означає, що війна буде ядерною.

Навівши як приклад дії президента РФ Володимира Путіна в Грузії, Криму та на Донбасі, Шерріфф зазначив, що цілком ймовірний напад на країни Балтії “в період напруженості”.

Він передбачає, що буде використаний кримський сценарій, а свої дії Росія замаскує під “захист великих російськомовних громад”.

На такі прогнози Шерріффа вже відреагували в Росії. Так, глава комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков назвав генерала божевільним.

“Колишній замглавкома НАТО допустив можливість ядерної війни з Росією протягом найближчого року. Схоже, на цю роботу беруть одних безумців”, – пише він.

Читайте також: ГРУЗІЯ РОЗЛЮТИЛА РОСІЮ НАТОВСЬКИМИ НАВЧАННЯМИ: ОПУБЛІКОВАНО ВІДЕО

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook