fbpx
Політика
У НАБУ з’явилися нові підозрювані у спробі тиску на міністерство після допиту Айвараса Абромавичуса (відео)

Після допиту міністра економіки і торгівлі Айвараса Абромавичуса щодо його заяв про тиск на міністерство, з’являться нові фігуранти в цій справі.

Про це в ефірі Громадського заявив голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

«Допит не закінчено, він перенесений. Я сумніваюся, що сьогодні змогли повністю провести допит, це перше. Друге – я не виключаю, що після сьогоднішнього допиту будуть певні прізвища, які будуть запрошені для дачі показань, принаймні у якості свідків», – заявив голова НАБУ.

За його словами, переписка між Абромавичусом і виконавчим директором «Нафтогазу» Андрієм Пасішником може бути використана як доказ.

«Безсумнівно. В сукупності з іншими доказами, ця переписка може бути використана як доказ», – зазначив Ситник.

В НАБУ в понеділок ввечері завершився перший допит Абромавичуса. Як сказав міністр, він прийде ще мінімум на три допити до антикорупційного бюро.

Нагадаємо, раніше Абромавичус підтвердив достовірність переписки з Пасішником.

3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив про намір подати у відставку. Він звинуватив заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенко в спробі тиснути на міністерство.

Кононенко заявив про зняття з себе повноважень першого заступника голови фракції партії «Блок Петра Порошенка» на період розслідування заяви міністра економіки Айвараса Абрамавичуса.

Раніше голова «БПП» Юрій Луценко повідомив, що фракція не підтримала ініціативу щодо складання мандата Ігоря Кононенка.

Джерело.