fbpx
Політика
У НАБУ взялися за рюкзаки сина Авакова

Суд тимчасово допустив детективів до банківських рахунків компанії-постачальника тактичних рюкзаків для МВС.

Національне антикорупційне бюро отримає доступ до банківських рахунків компанії-постачальника тактичних рюкзаків для МВС “Дніпровенд” в рамках досудового розслідування.

Компанію пов’язують з сином міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це йдеться в постанові Солом’янського районного суду міста Києва від 23 березня 2016 року.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи МВС за попередньою змовою з суб’єктами господарської діяльності скоїли розтрату ввіреного їм майна під час закупівлі 6000 рюкзаків для потреб бійців в зоні АТО.

За результатами застосування переговорної процедури МВС України закупило рюкзаки в ТОВ “Дніпровенд”.

Як зазначається, у переможців тендеру відсутнє необхідне обладнання, кваліфіковані працівники, наявність документального підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, а закупівля в свою чергу була здійснена за завищеними цінами.

Читайте також: Повна розшифровка скандальної розмови Олександра Авакова у кабінеті Чеботаря (відео).

“Вибір зазначених переможців відбувся при особистому втручанні колишнього заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, причому сповна товар так і не був поставлений”, – йдеться в постанові.

У постанові сказано, що детектив НАБУ звернувся з клопотанням до суду, в якому просив дозволити тимчасовий доступ до документів і рахунків, які перебувають у володінні ВАТ “Комерційний Банк” Преміум і куди було переведено на два рахунки 1,4 і 2,3 млн гривень. Суд задовольнив клопотання.

Раніше журналісти програми Схеми на Радіо Свобода показали таємне відео з “сином Авакова”, на якому той нібито веде розмову з людиною, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чеботаря, про держзакупівлю рюкзаків для МВС. З розмови зрозуміло, що людина, схожа на сина Авакова, хоче поставити велику партію рюкзаків в МВС, але тільки після нового року, і навіть просить передоплату.

Читайте також: Журналісти розповіли, як сім’я Авакова заволоділа 18 га землі під Харковом (відео).

Джерело.