fbpx
Світ
У МЗС РФ придумали анекдот про Лаврова, Штайнмаєра і Хеммонда

Жарт нібито заснований на реальних подіях.

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова написала у Facebook новий анекдот “про німця, російського та англійця”, назвавши його заснованим на реальних подіях.

Захарова

Героями жарту стали глави МЗС Росії, Німеччини та Великобританії – Сергій Лавров, Франк-Вальтер Штайнмаєр і Філіп Хеммонд відповідно.

На Мюнхенській конференції з безпеки їх попросили оцінити у відсотках перспективи припинення насильства у Сирії (відповідна домовленість була досягнута в ході зустрічі Міжнародної групи підтримки), повідомила Захарова.

“Штайнмаєр лаконічно відповів, що 51 відсоток. Лавров почав пояснювати, що необхідно всім виконувати взяті на себе зобов’язання, відповідально підходити до ухвалених рішень, колективно взаємодіяти з питання врегулювання, а оскільки в цьому є сумніви, дав 49 відсотків. Хеммонд сказав, що в усьому винен Кремль”, – написала представник МЗС РФ.

Раніше Генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Росія підриває зусилля щодо досягнення мирного вирішення конфлікту в Сирії.

Американський фінансист Джордж Сорос вважає, що Росія бомбардує Сирію для збільшення потоку біженців у Європу, що може стати причиною краху ЄС, вигідного Володимиру Путіну.

Відзначимо, що багато країн Заходу звинуватили Росію в погіршенні ситуації у Сирії. Лондон заявив, що метою Росії є не досягнення миру в Сирії, а створення алавітської міні-держави на північному заході країни.

Джерело.