fbpx
Без рубрики
У Миколаєві підприємство постачало в школи і дитсадки їжу із зіпсованих продуктів

У Миколаєві викрили чиновницю, яка роками годувала школярів гнилими продуктами. А її сім’я тим часом побудувала три шикарних особняки і обзавелася дорогими іномарками, повідомляють “Подробности”.

Два роки тому батьківський комітет виявив в харчоблоці однієї з миколаївських шкіл запліснявілі макарони і гнилі овочі. Директора підприємства – Надію Шуліченко – навіть звільняли. Але вона через суд поновилася на посаді. І ось днями – новий скандал: місцеві журналісти розвідали, що за дев’ять років роботи на держслужбі директор КП збила чималий капітал, хоча будинки і автомобілі оформлені на рідних.

“Вони володіють, якщо загалом, трьома особняками великими, будинками житловими. Всі перебувають в одному мікрорайоні “Ракетний гай” і кожен крутіший за інший. У самої Надії Шуліченко – найбільший будинок 197 квадратів тільки житлової площі, з басейном”, – говорить Андрій Лохматов, журналіст.

Цікаво, що всі члени сім’ї – держслужбовці. У мерії запевняють – давно знали, що Шуліченко нечиста на руку і за роки роботи побудувала десятки корупційних схем. Але доказів не було.

“Припустимо, закуповує вона сир у якогось підприємця, а по факту цей підприємець цього сиру на заводі не купував. Тобто якої якості цей сир, звідки він з’явився? І цей сир йде в дитячі сади і школи і цим продуктом годують дітей”, – розповів Юрій Степанець, заступник миколаївського міського голови.

Тільки в минулому році комунальне підприємство отримало з міського бюджету 50 мільйонів гривень – і успішно їх освоїло. Втім, після чергового галасу в ЗМІ Шуліченко все ж написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Але тепер пізно ховатися, кажуть в прокуратурі. Взявши за основу розслідування журналістів, порушили кримінальне провадження.

“В рамках кримінального провадження буде перевірено всі факти, які мають місце в публікації, з поставки товарів, а також використання комунального майна, якості харчування тощо”, – зазначив прокурор прокуратури Миколаєва Дмитро Левицький.

Сама Шуліченко як в воду канула. На телефонні дзвінки не відповідає. Ні вдома, ні на роботі її немає. Хоча за законом мала відпрацювати до 4 квітня. А тим часом виконком замовив незалежний аудит підприємства – розраховують розкопати нові факти зловживань чиновниці.

Читайте також: Прогресу в боротьбі з корупцією не бачить більше 70% бізнесу в Україні.

Джерело.