Події
У Миколаєві чоловік знайшов у своєму гаражі новенький Lexus (відео)

Спантеличений чоловік одразу зателефонував у поліцію.

У Миколаєві чоловік знайшов у своєму гаражі новенький “Lexus”. Гараж був порожній, до нього він не заходив цілу зиму. Коли нарешті прийшов, на воротах висів новий замок. Чоловік здивувася й зламав його, а відкривши браму, побачив новенький дорогий, але чужий “Lexus”.

Усередині були документи власника. Спантеличений чоловік одразу зателефонував у поліцію. Виявилось, що цей “Lexus” напередодні викрали у Черкасах.

“Буквально наступного дня автомобіль було переданий представникам власника і колегам правоохоронцям. Кримінальне провадження по викраденню автомобіля відкрито у Черкасах. Проводяться слідчі дії по встановленню осіб, причетних до викрадення автомобіля”, – розповідає прес-офіцер Центрального відділу Нацполіції Миколаєва Марія Плакушко.

Нагадаємо, у лютому поліція в результаті проведення спецоперації затримала викрадачів дорогих іномарок. Серед викрадених зловмисниками авто BMW X-5, BMW X-6, Lexus, Honda, Acura. Одним з організаторів цього угруповання є колишній співробітник батальйону особливого призначення “Кобра”.

Читайте також: ДТП на Чернігівщині: п’ятеро загиблих.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook