fbpx
Політика
У МВС заперечили скандал із сином Авакова

Тендер із закупівлі рюкзаків для силовиків було проведено чесно, запевнили у відомстві.

Процедура закупівлі тактичних рюкзаків, навколо якої розгорівся скандал, була чесною і прозорою, заявили в МВС.

При цьому у відомстві запевняють, що раніше оприлюднена інформація про те, що в тендері міг бути замішаний син міністра Арсена Авакова, недостовірна.

Повідомляється, що в процедурі закупівлі спочатку взяли участь вісім учасників, кількість яких за тиждень скоротилася до п’яти, що надали зразки товару.

“За результатами проведених переговорів найнижчі ціни запропонували підприємець з Вознесенська Миколаївської області (тисяча рюкзаків за ціною 2 100 грн за штуку) і ТОВ з м. Дніпропетровськ (2 899 грн за штуку)”, – повідомляють у МВС.

У відомстві зазначили, що вся інформація про даний тендері доступна на порталі держзакупівель.

Водночас журналіст Дмитро Гнап у своєму блозі на Українській правді пише, що фірма-постачальник тактичних рюкзаків для МВС пов’язана з харків’янином Володимиром Литвином, який є другом сина Авакова.

Напередодні журналісти програми Схеми на Радіо Свобода показали таємне відео з “сином Авакова”, на якому той нібито розмовляє з людиною, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чеботаря, про держзакупівлю рюкзаків для МВС.

З розмови зрозуміло, що людина, схожа на сина Авакова, хоче поставити велику партію рюкзаків для МВС, але тільки після нового року, і навіть просить передоплату.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Міністерство внутрішніх справ закупило рюкзаки для українських військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції на сході України на 14,5 мільйона гривень через дружину глави відомства Арсена Авакова Інну.

ГПУ почала розслідування справи про “рюкзаки Авакова”

Джерело.