Дозвілля
У Мережі з’явився новий альбом гурту “Океан Ельзи”(Аудіо)

Сьогодні вранці відбувся цифровий реліз дев’ятого студійного альбому культового українського гурту “Океан Ельзи” під назвою “Без меж”, який днями був представлений на концерті у Маріуполі.

До нього увійшли 11 композицій. Чотири пісні вже добре відомі слухачам, оскільки протягом року виходили синглами – “Не твоя війна”, “Життя починається знов”, “Мить”, “Не йди”.

До речі, вперше за весь час група зняла відео на чотири сингли нового альбому ще до його релізу.

Автор музики та слів пісень нового альбому – Святослав Вакарчук. Також він разом з гітаристом групи Владіміром Опсеніцею та давнім партнером групи Віталієм Телезиним стали співпродюсерами нової платівки “Океанів”.

Альбом “Без меж” можна назвати еклектичним як з музичної точки зору, так і з ліричної, текстової. До нього увійшли романтичні композиції, що мають за основу любовну лірику та декілька пісень, що мають соціальний підтекст”, – розповів про нову платівку Святослав Вакарчук.

Робота над новим матеріалом тривала майже півтора року з невеликими перервами. Реліз альбому на CD відбудеться 28 травня. Першими придбати новий альбом на механічному носії зможуть глядачі концерту “Світового туру Океану Ельзи” в Дніпропетровську на “Дніпро-Арені”.

У торговельних мережах диск з’явиться з 4 червня, додає ТСН.

Читайте також: ВАКАРЧУК НА ВИСОТІ ДЕСЯТОГО ПОВЕРХУ ЗІГРАВ ПІСНІ ЗІ СВОГО НОВОГО АЛЬБОМУ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook