fbpx
Події
У мережі з’явилися нові подробиці страшної трагедії в Мехіко яка забрала понад 30 життів (відео)

Усунення наслідків трагедії, що сталася вчора на ринку феєрверків в Сан-Пабліто в Мехіко тривають.

На даний момент вже відомо про 31 загиблого в результаті потужного вибуху, що стався сьогодні на ярмарку феєрверків, який спричинив за собою цілий ланцюжок інших вибухів. Державний обвинувач Мехіко заявив, що деякі з тіл настільки обгоріли, що визначити ні вік, ні стать неможливо. Алехандро Гомес заявив, що на даний момент вдалося ідентифікувати лише 13 тіл. Щоб встановити особи решти загиблих знадобиться експертиза ДНК.

В результаті вибухів понад 70 осіб отримали поранення, в тому числі троє дітей. У більшості постраждалих є опіки різного ступеня тяжкості.

Наслідки для майна не менш руйнівні – за оцінками рятувальників були знищені понад 80% кіосків з піротехнікою, а це більше 300 торгових місць. Державний обвинувач заявив, що інцидент почався з шести початкових вибухів, які породили цілу серію ланцюгових реакцій. Рятувальники все ще не дозволяють наближатися до місця трагедії ближче ніж на 5 км, оскільки існує ймовірність нових вибухів. Причини первинних вибухів все ще залишаються невстановленими.

Читайте також: З’явилося відео масового розстрілу російськомовними солдатами мирних жителів у Алеппо (18+)

Джерело.

Related Post

facebook