fbpx
Події
У Маріуполі директор публічно пpинизила школярку на шкільній лінійці

У Маріуполі директор гімназії №1 Людмила Антонова, публічно пpинизила школярку через її колір волосся на урочистій лінійці з нагоди Дня знань. Вона наказала дівчині “сховатися подалі” та перефарбувати вдома волосся у природний колір. Про це пише ТСН.

Директору не сподобалось, що дівчина прийшла на шкільне свято із рожевим волоссям. Мамі учениці педагог пояснила, що її донька порушує якийсь статут школи, якого та ніколи не бачила.

“Вона сказала, щоб я за тиждень перефарбувалася з малинового на каштановий, тому що це неприродний колір волосся”,– розповіла школярка Анастасія.

Таке ставлення вчителя до учня викликало в соціальних мережах чималий резонанс, і його назвали “бeллінгом”. Окрім цього, на випадок звернули увагу юристи. Запевняють, що директор місцевої школи таким вчинком порушила закон.

Читайте також: Була єдиною дитиною в сім’ї: на Волині на уроці фізкультури пoмepла першокласниця

“Пpиниження – це, коли дітей ставлять у куток, не випускають в туaлет, обговорюють їх зовнішній вигляд та їхні недоліки перед всім класом. У цьому випадку перед всією школою зробили зауваження і поставили на задній ряд. Тут чітке порушення прав дитини”, – розповів юрист ГО “Батьки SOS” Роман Бондаренко.

Мама дівчинки додає, що колір волосся ніяк не впливає на успішність її дитини. Анастасія бере активну участь у різноманітних шкільних заходах та займається волейболом.

Related Post

facebook