fbpx
Політика
У Макіївку за наказом Путіна прибув спецзагін військ РФ для боротьби з дезертирством – ГУР

У Макіївку прибуло 100 військовослужбовців Російської Федерації для запобігання дезертирства в лавах терористів так званої ДНР.

Про це 15 березня повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

“Підтверджено, що в н.п. Макіївка прибув підрозділ (близько 100 військовослужбовців) зі складу окремого спеціалізованого моторизованого батальйону (м. Орел, Росія) Центрального регіонального командування внутрішніх військ міністерства внутрішніх справ РФ”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Росія перекинула до Ясинуватої колону військової техніки, – розвідка.

Також в розвідці зазначають, що відповідно до законодавства Російської Федерації, тільки президент Росії має виняткове право ухвалювати рішення про притягнення Внутрішніх військ МВС РФ до виконання завдань не за їх призначенням, в тому числі і за межами країни.
“В оперативних планах російського командування передбачено, що на тимчасово окупованих територіях Сходу України на підрозділи ВВ МВС РФ покладаються в т.ч. завдання щодо недопущення фактів самовільного залишення бойових позицій власними військами та їх неорганізованого повернення в Росію зі зброєю і бойовою технікою”, – йдеться в повідомленні.

Джерело.