Без рубрики
У Львові жінка тримає в страху весь район (відео)

Справа перебуває на контролі поліції.

У Львові молода жінка побила пенсіонерку і дівчинку. Як з’ясувалося, вона тримає в страху весь район. Зі своїм сином в колясці жінка возить півметрову палицю і з нею кидається на людей.

Голова зашита в трьох місцях, гематоми на обличчі та тілі – так для 66-річної Параскевії завершилася чергова прогулянка. Жінка розповідає: гуляла з дворічною онукою в парку – до них підійшла жінка з хлопчиком. Діти почали штовхатися у калюжі, і бабуся спробувала їх розвести. Але реакція мами виявилася неадекватною.

“Била по голові палицею, я малу взяла і давай бігти, а вона за мною і далі мене б’є, я навіть упала, якби не студенти з лісотехнічного – забила б мене і внучку”, – зазначила потерпіла.

Надя відбулася кількома подряпинами і сильним переляком. Її мама не показує обличчя – боїться жінки з палицею. Але заяву в поліцію – написала.

“Якщо не посадять, то хоч ізолювати від суспільства, щоб люди могли ходити спокійно гуляти, не боячись ні за життя дитини, ні за своє життя”, – сказала Катерина, мама Наді.

Коли про подію на майданчику Катерина написала в соцмережах – інші мешканці дізналися агресивну жінку. У цьому саду – вона побила завгоспа, 65-річну жінку.

“Зробили зауваження їй, щоб вона покинула територію, так як будуть виходити діти – вона почала нецензурно виражатися, кричати. Я розвернулася і бачу як вона Тетяну Федорівну б’є палицею. Я почала кричати – що ти робиш? Вона втекла – Тетяно Федорівно повернулася – кров б’є фонтаном”, – розповідає Оксана Горецька, вихователька дитсадка.

У будинку, де живе 25-річна Софія, її добре знають.

“Вона навіть начебто з собою в колясці возить палицю. Напевно, у неї розлади нервові, а зараз весна, загострення”, – зазначила Олена, сусідка.

Правоохоронці кажуть – Софію добре знають. У відділенні на неї заведено вже 4 кримінальні справи. І найдивніше, що згідно із законом нападаючої майже нічого не загрожує.

“Це не поодинокий випадок, це не раз вона здійснювала такий вчинок, зараз проходить досудове розслідування. Санкція передбачає громадські роботи і штраф”, – уточнила Ірина Левочко, старший інспектор по роботі з населенням Франківської райвідділу.

Читайте також: Подробиці жахливого вбивства у Кіровограді. Затриманий виявився сатаністом (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook