fbpx
Політика
У лікарні повідомили про стан постраждалого під час нападу на Вороненкова охоронця

Поранений перебуває у військовому шпиталі. Стан здоров’я пораненого під час вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Ворененкова охоронця – важкий. Про це повідомили ТСН у військовому госпіталі столиці, куди доправили постраждалого.

Черговий хірург приймального відділення зазначив, що охоронця наразі оперують у відділенні невідкладної хірургії.

Пізніше у ГПК розповіли про стан кілера: Зловмисник отримав скрізне поранення у голову. Убивця екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова перебуває на межі смерті. Про це під час брифінгу заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, стрілець отримав поранення у голову та груди і наразі перебуває на межі смерті в лікарні. Критичний стан зловмисника ускладнює проведення слідчих дій з ним.

Нагадаємо, у центрі Києва вбили колишнього депутата від КПРФ Дениса Вороненкова. У поліції вважають однією з першочергових версій вбивства екс-депутата Державної думи РФ Дениса Вороненкова цілеспрямовані дії Росії.

“На сьогоднішній момент ми розуміємо, враховуючи особу загиблого, однією з першочергових версій розглядаємо якраз дії Російської Федерації, спрямовані на знищення цієї особи. Особи, яка давала важливі покази і відігравала ключову роль в процесах, які відбувалися в Україні”, – наголосив заступник голови Нацполіції Олександр Вакуленко.

Читайте також: Довідка: Хто такий Вороненков і що він робив в Україні

Президент України Петро Порошенко під час наради із силовиками прокоментував вбивство Вороненкова у центрі Києва.  Він назвав це “актом державного тероризму РФ”.

Related Post

facebook