fbpx
Політика
У Києві звільнено 80% керівництва вищої ланки і 70% середньої ланки в результаті переатестації поліції

Більшість офіцерів поліції були звільнені. На території Києва та Київської області переатестацію пройшли 13015 поліцейських.

Про це заявила керівник Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

За її словами, за підсумками переатестації у Києві було звільнено 80% керівництва вищої ланки і 70% керівництва середньої ланки. По області ці цифри становлять 60 і 40% відповідно. Серед усіх проатестованих, разом із рядовими, своїх посад позбулися 13% поліцейських у Києві та 19% у Київській області.

Перенатестація

 

Хатія Деканоідзе зазначила, що проблеми в українській поліції є, але вона удосконалюється, переймаючи передовий світовий досвід. Хатія анонсувала, що 15 лютого запускається всеукраїнський колл-центр. Окрім того, за її словами, з часом усе більше міст отримають нову патрульну поліцію – до червня у 29 українських містах будуть патрулі нового зразка. А у маленьких містечках запускаються групи швидкого реагування.

Нагадаємо, раніше Хатія Деканоїдзе заявила про плани оголосити додатковий набір в патрульну поліцію Києва в кінці лютого. Вона повідомила, що в поліції не вистачає патрульних.

Джерело.