fbpx
Без рубрики
У Києві жінка біля бібліотеки покусала поліцейського за ногу

Панночці не сподобалося, що їй заборонили пити і курити в громадському місці

У неділю в Києві сталася незвичайна подія: патрульних поліцейських покусала п’яна жінка.

Як розповіли в патрульній поліції Києва, наряд правоохоронців помітив біля бібліотеки імені Вернадського (район Московської площі) компанію людей, які в громадському місці розпивали спиртні напої.

“Робити це в публічному місці заборонено, і патрульні зробили людям зауваження. Вони припинили пити, але почали курити, що теж є правопорушенням в громадському місці. Але вже на зауваження поліцейських понеслася нецензурна сварка. Люди поводилися неадекватно, особливо один з них. Патрульні вирішили затримати його і спробували надягти наручники, в цей процес втрутилася жінка з цієї компанії, яка була неабияк п’яна. Вона накинулася з кулаками на поліцейського і намагалася вкусити його за руку. Він ухилився, і тоді громадянка вкусила його за ногу”, – розповіли в патрульній поліції Києва.

“Кусючу” громадянку теж довелося затримати. Її доставили в поліцейську дільницю для з’ясування особи. Покусаний коп відправився в лікарню, де йому обробили укус і виписали довідку про заподіяне каліцтво.

Проти хуліганів порушено провадження за статтями 345 і 385. Одна з них – напад на співробітника поліції. Покарання має визначити суд.

З покусаним поліцейським вже все добре, він продовжує нести службу. Патрульна поліція столиці звертається до громадян і просить їх вести себе адекватно, цивілізовано, не розпивати спиртні напої і не курити в громадських місцях, де робити це заборонено законом.

Читайте також: Батьки привели дитину на огляд у поліклініку, а вона втопилася у пожежному резервуарі (відео).

Джерело.