Без рубрики
У Києві затримали злочинну групу, яка викрадала і вбивала людей

Новоутвореним Департаментом з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції України припинено діяльність банди, яка, користуючись зв’язками із окремими співробітниками Головного управління Національної поліції у місті Києві, а також з нотаріусом, викрадали, тривалий час утримували, і при цьому наносили побої, мордували та вбивали мешканців столиці з метою заволодіння їх житлом.

Розслідування кримінального провадження за вказаними фактами здійснює Генеральна прокуратура України за ст. 257 (бандитизм), ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів).

Досудовим розслідуванням установлено, що до її складу входила жінка – мешканка міста Києва та чотири її пособника, які раніше неодноразово судимі за тяжкі та особливо тяжкі корисливі злочини.

У період з 2015 року по теперішній час дана організована група осіб, діючи на території міста Києва за схемою, що була розповсюджена в 90-х роках минулого століття, відшукувала місцевих мешканців, з числа тих, які зловживають алкогольними напоями або вживають наркотичні засоби, та не мають близьких родичів, які б могли претендувати на спадщину.

Встановивши за пособництва «перевертнів у погонах» таку особу, злочинці незаконно її викрадали та тривалий час утримували, при цьому шляхом шантажу, погроз, побоїв, позбавлення їжі та води примушували до передачі їм документів на майно, з подальшим його переоформленням у нотаріуса.

Заволодівши майном потерпілого, організована злочинна група, діючи з метою приховати свої злочинні дії, а також запобігти зверненню особи із відповідною заявою до правоохоронних органів, вивозила жертву за межі м. Києва, де вчиняла над ним розправу шляхом вбивства.

Злочинців затримано безпосередньо під час контрольованої з боку правоохоронних органів операції з викрадення людини, за підозрою у вчиненні незаконного позбавлення волі осіб, замахів та повторних вбивств з корисливих мотивів. Внаслідок операції визволено з незаконного утримання трьох осіб, щодо яких планувалося вбивство.

На даний час проводиться комплекс слідчих та інших процесуальних дій з метою встановлення усіх обставин вчинених кримінальних правопорушень, також вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення зловмисникам загрожує покарання у вигляді аж до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Читайте також: ПОЛІЦІЯ “ОРГАНІЗУВАЛА” ВБИВСТВО, АБИ ВИЧИСЛИТИ ЗАМОВНИКА (ФОТО, ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook