Події
У Києві відомий вбивця собак намагається зареєструвати юрособу “Спілка журналістів-догхантерів”

Один із засновників цього “союзу” Олексій Святогор відкрито афішує свої “подвиги” на ниві собакоубийства.

У квітні цього року Оболонське районне управління Мін’юсту України легалізувало громадську організацію “Спілка журналістів-догхантерів”, яка отримала статус юридичної особи. Про це пише в своїй статті статті для DT.UA Андрій Капустін, назвавши цей факт одним з найганебніших в новітній історії України.

За його словами, вже 30 травня рішення про реєстрацію було анульовано наказом № 15355 за підписом заступника міністра Павла Мороза.

“З розмитим мотивуванням — “у відповідь на скарги громадян”, чиї прізвища ні у світських хроніках, ні у високих рядках табеля про ранги не значаться”, – йдеться в статті.

За словами Капустіна, засновниками ліквідованого ГО “Спілка журналістів-догхантерів”, згідно держреєстру Мін’юсту, було двоє: Олексій Святогор та Ірина Кременовська.

“Що стосується Святогора, то він персонаж відомий. Можна сказати, розкручений. На відміну від однодумців, котрі не особливо афішують своїх подвигів на ниві собаковбивства, Святогор свого alter ego не приховує. Навпаки. Він гордо розповідає, що на його рахунку понад 1 тис. убитих собак, із задоволенням позує перед телекамерами, показуючи, як убиває з гвинтівки голубів і ворон із власного балкона. У нього, як у “головного догхантера країни”, за його словами, беруть інтерв’ю”, – пише Капустін.

“Святогор відкрито знущається над спробами зоозахисників притягнути його до відповідальності, оповідаючи, як його підтримують співробітники міліції, і пояснюючи “тупим зоошизам”, що він адвокат, який добре знає закони.”, – йдеться в статті.

Другий засновник – Ірина Кременовська — теж юрист, і працює секретарем вченої ради Інституту економіко-правових досліджень НАН України, пише Капустін.

У своїй статті він наводить садистські цитати собаковбивць і активні гіперпосилання на форуми догхантерів, де вони хизуються знущаннями над тваринами. При цьому він просить розглядати цю інформацію як офіційне звернення в правоохоронні органи.

Нагадаємо, в 2012 році київський шкуродер Олексій Ведула, який з особливою жорстокістю вбив понад 100 безпритульних тварин, переважно цуценят, був засуджений до чотирьох років позбавлення волі.

Джерело.

 

Related Post