Без рубрики
У Києві п’яний водій зробив на машині сальто та влетів у шиномонтаж

Зухвала швидкість і хмільний градус. У столиці легковик влетів у СТО. Минулося без жертв. Від можливої загибелі людей врятували старенькі Жигулі. Відомо, що водій був дуже п’яний.

На перший погляд здається, що це машина каскадера на зйомках бойовика. Та насправді цей Джилі розбив мешканець Донеччини, який п’яним сів за кермо і влетів у СТО.

– Туфлі нові бачите? Купив тільки.

Працівники станції досі не можуть оговтатися від пережитого. Адже нині на шиномонтажах аншлаги – водії масово замінюють зимову гуму на літню. Та через рясну зливу вчора клієнтів майже не було.

Олександр, працівник СТО:

– Це щастя, що це є Бог на світі, що вчора нікого не було. Щоб були люди, як позавчора, тут черга стояла, це було би місиво! Це було би місиво просто!

Не інакше, як дивом, робітники вважають, що і вони вціліли. Шалена автівка мчала просто на них.

Читайте також: П’яний водій BMW здав замість сечі, олію (відео)

Андрій Погорілий, кореспондент:

– Зі слідів, які лишилися на асфальті, видно, що машина летіла прямісінько в СТО, де в цей час працювали люди. Але, на щастя, на її шляху трапилися ось ці Жигулі. Можливо, саме ця машина врятувала когось від загибелі.

Удар був настільки потужним, що пусті Жигулі перетворилися на залізні консерви. А от Джилі відскочили, немов більярдний м’яч, і приземлилися за кілька метрів на дах.

Олександр, працівник СТО:

– От він стояв так, тільки наоборот. Він влетів сюди і розвернуло його, кинуло туди. От задком вона перекидається і влітає в стійку. Там стояли диски.

– Вона зробила сальто! Оце вдарилась в неї, перекинулась і летить оттуда.

Диво, але після стількох кульбітів водій вижив!

Олександр, працівник СТО:

– Думали, що там вже “криндець”! А він виходить і тікає туди!

Його наздогнали свідки шаленої аварії. Вони ж і викликали поліцію.

– А по зовнішньому вигляду було видно, що він п’яний?

– Да, у гівно!

Як покарають водія за п’яну аварію – поки не відомо. Але як мінімум він має компенсувати всі збитки власнику Жигулів та СТО.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook