Без рубрики
У Києві поліція затримала злодія в законі на прізвисько Лазар (відео)

Поліція затримала в Києві 37-річного кримінального авторитета Лежаву (Амашукелі) Іраклія по кличці Лазар. Іноземця з кримінальним минулим примусово видворили за межі України.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції, в 2013 році злодій в законі намагався в’їхати на територію України, проте був затриманий правоохоронцями і депортований із забороною в’їзду на наступні п’ять років. Після цього на батьківщині Лазар поміняв прізвище і отримав новий паспорт. За нього він намагався повторно проникнути в Україну в березні цього року з метою створення і налагодження діяльності злочинного угрупування з міжнародними связами.

“В даний час цей громадянин буде депортовано із забороною в’їзду на територію України”, – повідомив начальник Голосіївського управління поліції Денис Ярославський.

У даний момент зловмисника, відповідно до раніше прийнятого рішення про видворення у примусовому порядку депортували за межі України із забороною в’їзду в країну до 2019 року.

Нагадаємо, раніше Міграційна служба України видворила з країни 52-річного “злодія в законі”, уродженця Вірменії Рафіка Амояна, відомого як Рафік Єреванський, заборонивши йому в’їзд терміном на п’ять років.

Раніше повідомлялося, що в Києві співробітники Національної поліції затримали громадянина Грузії Кахабера Орагвелідзе, відомого на прізвисько Каха Тбіліський.

Читайте також:  Найвпливовіші “злодії в законі”: журналісти оприлюднили досьє (фото).

Джерело.

Реклама

Related Post