Події
У Києві бізнесмен замовив вбивство свого партнера і його сім’ї

Київський суд засудив 56-річного жителя Черкас, викритого в організації замовного вбивства столичного бізнесмена і членів його сім’ї, до 10 років в’язниці і конфіскації всього майна, повідомили в столичній прокуратурі.
Встановлено, що обвинувачений, перебуваючи під слідством за вчинення шахрайства та привласнення коштів, позичив у свого колишнього бізнес-партнера 50 тисяч доларів США нібито для погашення кредиту в банку. Згодом, не маючи можливості віддати борг, чоловік вирішив позбутися кредитора і одночасно заволодіти його майном. Минулого літа він підшукав виконавця, який повинен був викрасти бізнесмена, його дружину і сина, після чого вбити їх і заховати тіла.

Життя потерпілим вдалося зберегти завдяки правоохоронцям, які інсценували скоєння злочину.
Будучи впевненим в тому, що всі троє членів сім’ї потерпілого викрадені, замовник злочину проник в їх будинок, щоб відшукати і заволодіти матеріальними цінностями. Правоохоронці затримали підозрюваного “на гарячому” в будинку потерпілих.

Обухівський районний суд Київської області погодився з доводами прокурора та доказами вини обвинуваченого, і визнав замовника вбивства винним.

Читайте також:СЛІДЧІ КАЖУТЬ, ЩО РОЗКРИЛИ ВБИВСТВО ДЕПУТАТА НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook