Події
У Криму жінки били, тягли за волосся та плювали в обличчя, коханку своїх чоловіків. Відео містить кадри, що шокують (18+)

Перехожі навіть не намагалися зупинити жорстоку бійку.

В окупованому Криму агресивні жінки влаштували розправу над своєю суперницею – її били, тягали за волосся вулицею та плювали в обличчя.

Відео жорстоких жіночих розбірок опублікував російський канал НТВ. За повідомленням, запис вже перевіряють кримські “поліцейські” – його нібито передали свідки інциденту.  На ролику розлючені та зраджені дружини лупцюють жінку через подружню зраду своїх чоловіків ногами та руками. Одна з учасниць розправи здерла із суперниці верхню частину купальника і продовжила наносити удари дівчині. На відео видно, що поруч із місцем події проходять інші люди – зокрема жінка з маленькою дитиною. Зупинити агресивних нападниць ніхто не намагається. “При цьому чоловіки, через яких сталася бійка, вважали за краще не втручатися у з’ясування стосунків. За словами очевидців, зрадники знали про те, що відбувалося, і навіть спостерігали із дворів”, – йдеться у тексті. Постраждала за допомогою медиків нібито не зверталася. Слід наголосити, що розмов жінок на відео не чутно, а деякі фрагменти виглядають змонтованими.

Увага! Відео містить кадри, що шокують.

Більше читайте тут: ХВОРЕ КОХАННЯ. СТАЛО ВІДОМО, ЧОМУ ВБИЛИ УЧАСНИЦЮ ШОУ «ГОЛОС» 

Джерело.

Related Post

facebook