fbpx
Події
У коханки Путіна з’явився двійник: опубліковані фото

Мешканка Новомосковська 17-річна Юлія Востругіна як дві краплі води схожа на олімпійську чемпіонку Аліну Кабаєву. Про це повідомляє видання “Стархіт”.

Відзначається, що дівчина як і її кумир займається гімнастикою і навіть веде на своєму каналі в YouTube передачу “Кроки до успіху”, де дає поради початківцям спортсменкам.

Феноменальну схожість помітили під час виступу Кабаєвої на міжнародному турнірі художньої гімнастики “Гран-прі Москва 2017”. Глядачі помітили, що на трибунах знаходиться дівчинка неймовірно схожа на імениту спортсменку. Особливо цікаві навіть запитували, чи не є вона сестрою олімпійської чемпіонки.

Цікаво, що Юлії вдалося зустрітися і навіть сфотографуватися зі своїм кумиром. Після того, як дівчина опублікувала фотографії вона стала справжньою знаменитістю. Зараз на її канал в YouTobe підписано понад 20 тисяч осіб.

Читайте також: Ходять чутки: політолог розповів про погіршення здоров’я Путіна

Варто нагадати, що Аліна Кабаєва є дев’ятикратною чемпіонкою світу і 15-разовою чемпіонкою Європи. Однак в останні роки вона більше відома як “головна коханка Росії” – адже, за чутками, саме вона є коханою жінкою російського президента Володимира Путіна і навіть народила йому двох дітей.

Джерело.

Related Post

facebook