Без рубрики
У Харкові з вікна дитячого садочка вистрибнула дитина. 6-річну дівчинку вихователі чомусь залишили у приміщенні групи: відео

Вихователі залишили дитину саму у приміщенні групи.

У Харкові дитина вистрибнула з вікна дитячого садка. 6-річну дівчинку вихователі чомусь залишили у приміщенні групи. А всіх інших малюків вивели на прогулянку, йдеться у сюжеті ТСН.

Дитина сама не змогла відчинити двері, аби наздогнати одногрупників, і вирішила стрибнути з вікна другого поверху. Вихователі одразу викликали “швидку”. За попередньою інформацією лікарів, дівчинка обійшлася незначною компресійною травмою хребта та струсом мозку. Їй пощастило приземлитися на клумбу, земля, вочевидь, замортизувала удар від падіння.

Батьки заяву до поліціі писати не стали, але прокуратура все одно вбачає в діях виховательки неналежне виконання обов’язків і відкрила кримінальне провадження. Виховательці загрожує до трьох років в’язниці.

“Вікно було закрите – вона відкрила це вікно. Подивилась вниз, оскільки займається гімнастикою, спортивною акробатикою, то подумала, що це не так високо і вона може стрибнути, і вона стрибнула.

Звичайно, вихователь написала заяву за власним бажанням, але я думаю – це буде по статті”, – каже завідувач дитячого садку Раіса Бахарєва.

Читайте тут: Біда одна не ходить. В Дубно породілля померла під час пологів, а її 6-річна племінниця в той день, випала з 4 поверху

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook