fbpx
Столиця
У дитсадку під Києвом маленьку дівчинку обпекли гарячим супом (фото)

Замість того, щоб викликати “швидку”, вихователька поклала дитину спати. В Ірпені під Києвом сталася надзвичайна подія в одному з дитячих садів. Там маленьку дівчинку облили гарячим супом, повідомляє “Громада Приірпіння”. У дитини з’явилися два великих опіки: на обличчі і між шиєю і плечем.

“Мою дитину облили окропом в Ірпінському саду “Лісова пісня”, група “Співаночка” № 14. У Кароліни 3% опіків обличчя та тіла. Зараз ми лежимо в обласному опіковому центрі. У дитини шок, вона тільки на наступний день почала грати”, – розповіла мама постраждалої дівчинки Марина Коломієць.

За словами жінки, це був другий день Кароліни в садку.

“Вранці вони гуляли на вулиці, я її залишила і поїхала. Все було добре, дитина була задоволена. О першій годині сталася трагедія, мені про це ніхто з вихователів не повідомив. З садка подзвонили тільки о 16 годині і запитали, хто і коли буде забирати дитину. Я приїхала в садок, але дитини своєї в групі не знайшла. В нашій групі є кабінет психолога, мене направили туди. Я заходжу, Кароліна сидить на руках у психолога, вся червона, плаче”, – розповіла Марина Коломієць.

Мама дівчинки каже, що обличчя Кароліни вигляд мало такий, як ніби вона впала і зчесала щоку. І мені почали розповідати, що коли всі сиділи і слухали казку, вона побігла, натрапила на няню, яка наливала суп і ця няня вилила на неї суп”, – додала жінка.

“Я почала питати, чому вихователі не викликали “швидку “до мого приїзду і чому мені відразу не повідомили. Відповіддю я була шокована: вони сказали, що дитина хотіла спати. Вони її поклали спати. До мого приїзду всі речі Кароліни були випрані і висушені. Кофта, колготи. Коли я приїхала, вона була в чужій кофті і колготках”, – зазначила мама дівчинки.

За словами вихователів, вони помили рану холодною водою і помазали пантенолом. Жінка відразу викликала “швидку”. “Це було о 16:15. Але “швидка” приїхала аж о 17:55 за адресою проживання. Вони приїхали і відразу ж сказали, що потрібна госпіталізація. Приїхали в лікарню в Бучу, а звідти нас направили в опікове відділення обласної лікарні. У обласну нас відразу поклали, лікарі хвилювалися за очі, адже це обличчя. Поставили крапельницю, опіки обробили і забинтували”, – повідомила Марина.

Читайте також: Про раптову смерть школярки у Івано-Франківську розповіли правоохоронці (відео)

Лікарі кажуть, що дитину обстежуватимуть ще тиждень.

“Коли няня з вихователькою приїхали в лікарню, вони почали вибачатися і говорили, що готові компенсувати кошти, які я вже витратила на лікування дитини. Коли Кароліна їх побачила – почала плакати і ховатися за ліжко… Зараз Кароліна вже трошки заспокоїлася, вже почала потроху грати. Але це велика психологічна травма для дитини. До цього вона дуже хотіла в садок, просилася, з дітьми грати хотіла. А зараз категорично каже, що в садок більше не піде. Кілька днів по тому я розмовляла з завідуючою, вона сказала, що няня і вихователька будуть покарані, а Кароліну можна буде перевести в іншу групу”, – підсумувала мама дівчинки.

“Громада Приірпіння” пише з посиланням на начальника Департаменту освіти і науки Київської області, що на третій день після інциденту до обласних чиновників навіть не донесли інформацію.

“Начальниця відділу освіти Ірпеня Анна Король нічого нібито не знала про ситуацію. Від неї це приховали. Вони їй не доповіли. Про це вона мені сказала по телефону. Вони не викликали “швидку”. Щось там обробили. Я сказала, щоб писали пояснення і пишіть наказ, щоб провели службове розслідування цієї ситуації. Винні мають бути покарані”, – резюмує начальник департаменту Віра Рогова.

Фото ілюстративне, джерело “Сегодня”.

 

Related Post

facebook