Світ
У ДТП загинула видатна представниця української діаспори (фото)

В автомобільній аварії загинула видатна українка діаспори США — Ольга Стівенс (Olha Stevens).

Попри те, що вона довгий час жила у США, усім серцем і душею вона жила Україною, і своєю невичерпною енергією допомагала сотням людей, інформують ”Вікна”.

Саме Ольга Стівенс організовувала своїх друзів та знайомих відвідати Холодний Яр,  і туди не їздили гламурні політики, щоб примазатися до патріотичного руху. Саме вона організовувала незручні для кишенькової “опозиції” акції протесту у США, коли туди приїздив Янукович з делегацією. Попри спротив продажніх очільників та журналістів діаспори, вона єдина почала доносити політикам США про переслідування націоналістів (”Патріот України”, “Тризуб” та інші) в Україні та наступ на українську мову, йдеться в дописі Сергія Вакули.

Під час Майдану Ольга слідкувала за стрімами, і саме вона зі США кинула клич усій діспорі, що треба будити весь світ. Це вона почала обдзвонювати усі київські церкви з вимогою бити у дзвони, коли беркут вперше побив протестувальників.
Саме вона змусила конгресмена від свого штату почати слухання у Конгресі США про порушення прав людини і жахливе поводження із протестувальниками у грудні 2013 — січні 2014 на Майдані.

Читайте також: Чоловік за допомогою дрона викрив зраду дружини після 18 років шлюбу (відео)

Під час початку агресії Кремля проти України вона допомагала сотням поранених і солдат на фронті: кому оплатою на лікування, кому уніформою або бронежилетами.

Діаспора та країна втратила одну з найактивніших своїх доньок. Жахливої втрати зазнала і родина: у Ольги Стівенс залишилося троє дітей…

— Вона навік залишиться із нами такою ж юною, з невичерпною енергією. Царство Небесне, Ольго! — пише Сергій Вакула.

olga-stivens

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook