fbpx
Політика
У ДФС рапортують: “експеримент” на митницях зібрав майже мільярд (інфографіка)

Сума від перевиконання плану надходжень митних платежів, які спрямовуються на розвиток інфраструктури регіонів за весь період експерименту (вересень 2015 – лютий 2016) становить 954,7 млн. грн.

Про це 8 березня повідомили у Державній фіскальній службі.

За даними ДФС, експеримент, коли 50% коштів, отриманих від перевиконання плану надходжень митних платежів, спрямовуються на розбудову інфраструктури регіону, показав дуже позитивні результати.

Як відомо, за умовами експерименту Було визначено 4 експериментальні області – Волинська, Чернівецька, Львівська та Одеська.

“У минулому році за рахунок перевиконання індикативних показників митницями Волинської (на 104,2 млн.грн.), Чернівецької (на 129,9 млн. грн.) та Львівської (на 312,3 млн. грн.) – відповідні регіони отримали понад 546 млн. грн. на розвиток інфраструктури. Це дозволило розпочати, а у Львівській області навіть повністю реалізувати, реконструкцію місцевої дорожньої інфраструктури”, – додали у фіскальній службі.

У 2016 році до експерименту було додано Київ.

“У лютому Київська обласна митниця перевиконала індикативи на 600 млн. грн. (123,4%). Це забезпечило рекордне перерахування митних зборів до Державного бюджету України на загальну суму 3,22 млрд грн”, – заявили у ДФС.

“У лютому 2016 р. митниці продовжують перевиконання: Київська – на 340,6 млн. грн., Волинська – на 121,6 млн. грн., Львівська – на 96,7 млн. грн., Одеська – на 60,2 млн. грн., Чернівецька – на 45,2 млн. грн. В цілому за січень-лютий на розвиток соціальної сфери спрямовано 408,3 млн. грн.” ,- заявили у ДФС.

Як відомо, раніше глава уряду Арсеній Яценюк заявив, що Одеська область не показала ефективності в експерименті щодо спрямування понадпланових надходжень на митниці на будівництво і ремонт доріг.

“Минулоріч Львівська область додатково отримала на ремонт і будівництво доріг 312 млн. грн, Чернівецька – 129 млн, Волинська – 104. Одеська область не показала ефективності в цьому експерименті”, – зазначив Яценюк.

Інфографіка

Джерело.