Дозвілля
У день сміху визначено топ найстрашніших розіграшів року (відео)

На календарі 1 квітня, Всесвітній день сміху. Іноді жарти неможливо відрізнити від знущань.

Meduza опублікувала список найжахливіших розіграшів за рік.

Мабуть, найвідоміший розіграш останніх місяців – з людиною в “арабському” одязі, яка кидає рюкзак під ноги людям. Люди бояться, що в рюкзаку бомба, з жаху намагаються якомога швидше втекти від небезпеки. І їх можна зрозуміти!

Завдяки цьому розіграшу його автори, брати Джалал з Мельбурна, стали дуже популярними. Вони продовжили знімати нові розіграші, але принаймні один з них – в якому жартівники, зображуючи “арабів”, які стріляють з вікна машини по перехожих – виявився фейком.

У найсвіжішому відео брати Джалал намагаються налякати відвідувачів фітнес-центру несподіваним “привидом”. Один з перехожих не втік, а вдарив “привида” по обличчю.

В інтернеті можна знайти чимало розіграшів, заснованих на страху перед тероризмом.

Причому працює це не тільки в західних країнах: в наступному ролику водій таксі в Саудівській Аравії демонструє “пояс смертника”, щоб подивитися на реакцію пасажирів. Хтось починає плакати, хтось – вистрибує з машини.

Але і “класичні” жорстокі розіграші нікуди не поділися. Українські пранкери, які називають себе Scary Prank Show, наганяли страх на простих перехожих за допомогою кривавих сестер.

Ці ж люди намагалися налякати перехожих ожившим сніговиком, але люди просто зойкали (в основному що-небудь нецензурне) і йшли далі.

Інший жорстокий чоловік вирішив познущатися над сонною дружиною: повісив марлю в кімнаті і спроектував на неї зображення привида. Вигляд у нього виявився дуже страшним.

Ще одне знущання над власною дружиною:

“Дорога, я підірвав нашого сина”. Не нове, але досі популярне.

Повернемося до лячних розіграшів.

Злі клоуни лякають людей де їм заманеться – на заправці, в готелі і в підворітті.

Теж досить популярне.

Нарешті, найякісніший (і тому найбільш жорстокий) лячний розіграш – з шоу Джиммі Кіммела.

Ведучий допоміг своєму сценаристу розіграти його сусіда, який дуже боїться привидів. Даремно він в цьому зізнався.

Джерело.

 

 

Реклама

Related Post