Дозвілля
У 70 років жінка народила своє перше дитя. “Бог почув наші молитви”, -сказала вона

Вона є найстарішою жінкою у світі, яка народила дитину.

В Індії жінка народила свою першу дитину у віці 70 років. Далджиндер Каур народила хлопчика минулого місяця після двох років лікування у клініці безпліддя у північному індійському штаті Хар’яна разом із своїм 79-річним чоловіком. Вважається, що вона є найстарішою жінкою в світі, яка народила – до неї у віці 70 років індійка Деві Лохан народила доньку після лікування у тій же клініці, пише Daily Mail.

Попереджуючи напади критиків, Далджиндер Каур сказала, що вона не занадто стара, щоб вперше стати матір’ю. Вона сказала, що після 46 років одруження зі своїм чоловіком вона вже втратила надію мати коли-небудь дитину. За її словами, над нею глузували, оскільки в Індії безпліддя вважається прокляттям від Бога.

“Бог почув наші молитви. Моє життя тепер повне, я відчуваю себе сповненої енергії”, – сказала вона. Її чоловік, Мохіндера Сінгх Гілл, додав, що вони не турбуються про майбутнє, оскільки “Бог дбатиме про все”. Дитина була зачата за допомогою власної яйцеклітини і сперматозоїда подружжя.Наразі хлопчик здоровий і бадьорий, хоча має вагу усього 2 кг.

Нагадаємо, у В’єтнамі жінка народила двійню від різних батьків. Двійня хлопчиків народилася близько двох років тому, на початку чоловік не помічав нічого незвичайного в дітях, але через якийсь час вони стали зовсім не схожими один на одного. Батьки дітей вирішили звернутися в Центр генетичного аналізу і технологій, щоб зробити тест ДНК. Там батьків шокували, що двійня від різних батьків.

Читайте тут: МОЛОДИЙ ХАРКІВ’ЯНИН СТАВ НАЙМОЛОДШИМ БАТЬКОМ В УКРАЇНІ (ФОТО)

Джерело.

Related Post

facebook