Події
У 1998 році Надія Савченко на випускний вечір єдина прийшла у вишиванці – про шкільні роки полонянки розповідають вчителі та однокласники

Педагоги та учні стежили за новинами та переживали за полонянку.

У рідній школі Надії Савченко вчителі та учні неодноразово писали листи до українки в російське СІЗО, а також у посольство і навіть Путіну, аби той звільнив льотчицю. Найбільше тут хочтіли, аби ув’язнена залишилася живою.

Педагоги пригадують, що Надя єдина на весь випуск прийшла на випускний вечір у вишиванці. Це було в 1998 році

Читайте також: Офіцер, що супроводжував Савченко, розповів про причини затримки літака.

“Таких дітей, як Савченко, небагато. Вони не проходять повз пам’ять – вони залишаються. Надя відноситься до такого типу людей, що це чорне, це біле, сірого немає”, – каже вчителька. Через характер Савченко в школі потерпала. “Якщо були якісь проблеми, то з поведінкою”, – зізнаються педагоги.

Однокласники уточнюють, що Надя конфліктувала з учителями, якщо ті не чули її думки. Розповідають, що дівчина полюбляла сидіти в середньому ряді на останній парті – їй не потрібно було місце попереду, бо свою думку могла донести хоч з-за зачинених дверей.

Друзі Савченко згадують, що найбільше Надю дратувала несправедливість. Проти неї дівчина поставала і під час здобуття вищої освіти, зокрема в університеті повітряних сил. Через це Надію не дуже полюбляло і навіть побоювалося командування.

Читайте також: Не дайте мені скурвитися, — перша промова Савченко на Батьківщині (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook