fbpx
Події
Тюремний бунт: вбито 60 чоловік

У бразильському місті Манаус стався тюремний бунт, в ході якого загинуло щонайменше 60 людей. Про це передає Reuters, посилаючись на співробітника служби безпеки штату Амазонас.

“Щонайменше 60 людей були вбиті під час кривавого тюремного бунту в місті Манаус, в бразильських джунглях Амазонки”, – зазначається в повідомленні агентства.

Так, голова служби безпеки штату Амазонас Серхіо Фонтеш заявив, що можуть бути виявлені нові жертви, коли влада отримає більш чітке уявлення про масштаби протистояння між конкуруючими тюремними угрупованнями.

Відзначається, що безлади у виправній установі почалися вдень 1 січня через бійки двох ворогуючих між собою злочинних угруповань. В ході заворушень ув’язнені взяли в заручники 12 тюремних наглядачів, а також кілька ув’язнених, яких відпустили через кілька годин.

В’язні на наступний день після початку операції з придушення бунту здали зброю. Під час самої операції вони викинули на майданчик в’язниці перед поліцією шість обезголовлених тіл. Зараз встановлюється, чи були це правоохоронці.

Читайте також: Із моря підняли автомобіль з трупами

Джерело.

Related Post

facebook