fbpx
Політика
Тимошенко заявила, що Яценюк має піти

Юлія Тимошенко вважає, що звільненням кількох міністрів соціально-економічну ситуацію в країні не виправити, тож потрібно відправляти у відставку весь Кабінет Міністрів та обирати в уряд професіоналів, які віддані державі та людям.
Про це лідер «Батьківщини» наголосила в інтерв’ю програмі «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер», відповідаючи на запитання про можливі ротації в Кабміні.

«Ми вважаємо, що поміняти декількох міністрів в уряді – це практично макіяж політичний, який нікому не потрібний, бо він нічого не змінить. Це просто відволікання суспільства від того трагічного стану, в якому зараз перебуває наша держава. Потрібно повністю змінювати уряд на чолі з прем’єр-міністром, перезавантажувати Кабмін, і якщо ця Верховна Рада здатна його перезавантажити, то треба це робити», – заявила вона.

Тимошенко також нагадала про заяви прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, який погрожував, що фракція «Народний фронт» вийде з парламентської коаліції у разі його відставки, що може призвести до кризи необрання нового складу уряду і може спричинити дострокові парламентські вибори.

«Майже третина коаліції – це депутати фракції «Народний фронт», яка контролюється прем’єр-міністром, а він у разі своєї відставки погрожував виходом з коаліції. Тоді без дострокових парламентських виборів ми не зможемо сформувати новий уряд, обрати нового сильного прем’єра, докорінно змінити стратегію управління державою як за соціально-економічними питаннями, так і за питанням завершення цієї ганебної, принизливої війни, яку проти нас ведуть на Сході України», – вважає лідер фракції.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook