fbpx
Дозвілля
Тибетський рецепт молодості — часникова настоянка на спирту

Часник давно відомий як універсальний цілитель, який допомагає впоратися з вірусними і бактеріальними інфекціями, грибком, глистами. Крім того, це натуральний засіб, що стимулює захисні сили організму і оберігає тіло людини від інфекцій, а за твердженням народних лікарів ще і від онкологічних захворювань. Ці властивості часнику обумовлені масою активних речовин в овочі – фітонцидами, алліцином, вітамінами та іншими сполуками.

Але, як виявилося, часник можна використовувати і в інших цілях, наприклад, для омолодження. Про такі дії часнику знали ще тибетські ченці, саме на основі цього продукту був створений тибетський еліксир молодості (часникова спиртова настоянка).

Часник сприяє омолодженню організму?

До складу ефірної олії часнику входить потужний антиоксидант – аліцин, який має загальний омолоджуючий ефект на тіло людини. Крім того, ця речовина сприяє зниженню накопичення в крові і судинних стінках «поганого» холестерину. Саме ця субстанція стає основою атеросклеротичних бляшок у судинах.

Тобто з допомогою настоянки часнику судини очищаються, завдяки чому можна призупинити прогресування атеросклерозу, тим більше, якщо поєднувати прийом часникової настоянки з дієтою, зниженням холестерину в раціоні, і позитивними змінами в способі життя. А це найкраща профілактика різних серйозних захворювань (гіпертонії, інфаркту міокарда, інсульту), які несуть небезпеку для життя людини.

Крім впливу на обмін холестерину і формування атеросклеротичних бляшок, виявлено ще одну дію алліцину у складі часникової настоянки на судини – він сприяє розслабленню судинної стінки, зниженню артеріального тиску і поліпшення мікроциркуляції. В таких умовах тканини починають отримувати більше кисню і корисних речовин, відповідно процеси старіння в них сповільнюються. Особливо добре це позначається на клітинах головного мозку. Як стверджують тибетські лікарі, настоянка часнику на спирту приносить ясність думок і підвищення внутрішнього тонусу організму.

Також відзначають благотворну дію часникового «еліксиру» на суглоби (деякі люди після курсу омолодження помітили, що їх суглоби стали менше «скрипіти»), щитовидну та вилочкову залози.

Таким чином, за допомогою часникового рецепту молодості можна поліпшити стан здоров’я і попередити розвиток захворювань серця і судин. Однак не можна розцінювати цей засіб як панацею. Еліксир не є ліками і не може заміняти прийом спеціальних кардіологічних, гіпотензивних препаратів та статинів (ліків для зниження холестерину).

Як приготувати настоянку з часником?

Цей засіб готується з часнику і нерозбавленого спирту. Часник для настоянки рекомендується брати свіжий, не залежаний, не пророслий і не зіпсований. Тільки добірні щільні чисті зубчики містять максимальну кількість цінних речовин і надають користь.

Для приготування еліксиру на весь курс лікування буде достатньо взяти 300 гр. часнику і 300 мл. спирту. Часник необхідно очистити, промити, просушити і розтовкти. Використовувати металеві предмети в цих процесах не можна, тобто чистити зубчики рекомендується руками, а товкти в керамічних, глиняних або дерев’яних ступах.

Підготовлену часникову масу разом з усім що виділилося в процесі, слід змішати зі спиртом в темному скляному посуді. Час настоювання – 10 днів. Далі настоянку необхідно акуратно процідити. Отриману таким чином рідину варто перелити знову ж таки в темний скляний посуд і настояти ще протягом 3-4 днів. До речі, настоянка за твердженням тибетських ченців з кожним днем стає більш цілющою.

Спосіб застосування

Тибетську настоянку часнику необхідно приймати з молоком кімнатної температури (на один прийом достатньо 50 мл молока) за 20 хвилин до їжі. Молоко захищає ніжну слизову оболонку стравоходу і шлунку від досить активної часниково-спиртової суміші. Крім цього, молочні продукти деяким чином зменшують і специфічний запах часникового «лікарства».

Схема прийому тибетського рецепту молодості наступна:

Перший день: ранок – 1 крапля настоянки, обід – 2, вечеря – 3.
Другий день – відповідно 4, 5 і 6 крапель.
Третій, четвертий, п’ятий дні – починаємо з 7 крапель, щоразу збільшуючи на одну, і доводимо до 15 крапель на вечерю п’ятого дня.
З шостого по десятий дні слід, навпаки, зменшувати дозу прийнятої настоянки щоразу на одну краплю, довівши на десятий день до 1 краплі.
З одинадцятого дня і до закінчення еліксиру приймати його необхідно по 25 крапель тричі на день.

День прийому

Сніданок

Обід

Вечеря

1-й день
1 крапля
2 краплі
3 краплі

2-й день
4 краплі
5 крапель
6 крапель

3-й день
7 крапель
8 крапель
9 крапель

4-й день
10 крапель
11 крапель
12 крапель

5-й день
13 крапель
14 крапель
15 крапель

6-й день
15 крапель
14 крапель
13 крапель

7-й день
12 крапель
11 крапель
10 крапель

8-й день
9 крапель
8 крапель
7 крапель

9-й день
6 крапель
5 крапель
4 краплі

10-й день
3 краплі
2 краплі
1 крапля

11-й день
25 крапель
25 крапель
25 крапель

Повторювати курс такого омолодження тибетські ченці рекомендують раз у 5-7 років.

Протипоказання

Часникову настойку при всій її користі можна приймати не всім. Зважаючи на вміст у ній спирту вагітним жінкам, годуючим мамам, і дітям, водіям вживати еліксир молодості не можна. Крім цього, таке лікування не рекомендовано хворим на епілепсію та психічні розладами.

Прийом тибетської часникової настоянки протипоказаний при більшості хвороб шлунка і кишечника, зокрема гастриті, виразковій хворобі, коліті. Патології печінки, жовчного міхура, нирок, простати, сечового міхура і підшлункової залози також є перешкодою для початку омолодження часниковим еліксиром.

Таким чином, тибетський рецепт молодості та очищення організму на основі часнику є хорошим засобом для профілактики атеросклерозу, підвищення імунітету і боротьби з інфекціями. Однак перш ніж починати прийом цієї настоянки, варто відвідати лікаря і проконсультуватися з ним з приводу безпеки такого «лікування».

Читайте також: Вчені: мультивітаміни для вагітних – даремні витрати

Джерело.

facebook