fbpx
Політика
Турецьке судно врізалось у Керченський міст через безвідповідальність чиновників (відео)

У зіткненні турецького судна із недобудованим Керченським мостом звинуватили чиновників Зазначається, що раніше у “Росморпорті” дозволили суднам, таким як турецьке, проходити через Керченську протоку без лоцманського супроводу. “Росморпорт” раніше прийняв рішення дозволити проходження через Керченську протоку суден, схожих на “Ліру”, без лоцманського супроводу. Зіткнення — результат чиновницької недбалості”.

Втім, видання “Кримінформ” оприлюднило дані розшифрування радіопереговорів капітана судна та оператора системи управління рухом суден, згідно з якими, останній передав координати для проходження судном протоки. Однак, капітан попросив повторити координати, а потім ніби не виходив на зв’язок протягом декількох хвилин. Після підтвердження отриманих даних, капітан ще деяких час не виконуав рекомендації оператора. Пізніше капітану наказали дати “повний назад” і зупинити судно. Та вже через сім хвилин оператору повідомили, що “Ліра” застрягла між опорами.

Нагадаємо, що 19 березня турецьке вантажне судно “Ліра” врізалось у недобудований Керченський міст. Зазначається, що судном пошкоджено допоміжний міст, який використовують для доправлення вантажів. “Ліра” збила щоглу та кілька опор.

Більше читайте тут: Неймовірна історія про юнака, що постраждав у Брюсселі та вижив під час подібних атак у Бостоні та Парижі (відео)

Джерело.

Реклама