Політика
Турчинов різко відповів Медведєву на скандальну фразу про Україну

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Україна існуватиме і після того, як зникне залишок радянської імперії з назвою Russia.

Так він відповів на фразу Дмитра Медведєва про те, що в Україні не існує держави. Як повідомляє РИА “Новости”, скандальне висловлювання російського прем’єра прозвучало на нараді щодо вугільної промисловості країни, коли керівник Ростехнадзору порівняв рівень травматизму на вугільних підприємствах в Росії і Україні.

“Що нам з Україною в цьому сенсі зіставлятися? Я просто про те, що там ні промисловості, ні держави не існує”, — зауважив Медведєв.

На думку Турчинова, заява прем‘єр-міністра Росії демонструє, наскільки керівники РФ бояться та істерично сприймають сам факт існування нашої країни.

“Україна — це та держава, яка зупинила просування російського агресора на захід. Україна — це та держава, яка своїм існуванням ставить хрест на відродженні та реванші Радянської імперії зла… Україна існуватиме і після того, як злоба, агресія та внутрішні протиріччя, які завжди притаманні тоталітарним режимам, розірвуть на шматки залишок радянської імперії, що носить назву Russia (Раша)”, — наголосив секретар РНБО.

Читайте також: Ротенберг підтвердив кредитування офшору “друга Путіна”.

Заява Прем‘єр-міністра Росії Дмитра Медведєва щодо відсутності держави в Україні демонструє наскільки керівники РФ боять…

Опубліковано Олександром Турчиновим 4 квітня 2016 р.

Джерело.

Реклама

Related Post