Технології
“Цитрус” відкриває перший в Україні магазин з платним входом

Сьогодні, 26 травня, у київському ТРЦ DreamTown запрацює новий магазин гаджетів і аксесуарів, вхід в який буде оцінюватися в 100 грн.

Новий магазин буде поділений на кілька зон: навчальну, розважальну, виставкову і зону тестування. В офіційному повідомленні компанії його називають “одночасно музеєм майбутнього і клубом фанатів гаджетів”.

Техніка, виставлена в магазині, також буде представлена в декількох тематичних зонах. У них будуть розміщуватися гаджети для розумного будинку, здоров’я і спорту, персонального транспорту, а також пристрої для творчості і розваг. Розумні кавоварки і ваги, електровелосипеди і гіроборди, радіокеровані моделі та роботи – все це буде представлено в новому магазині. Тут також буде доступна мультимедійна зона, де можна буде подивитися відео у форматі віртуальної реальності.

Читайте також: Дисплей Samsung, що згинається, показали на відео

“Платний вхід – це логічне продовження розвитку “Цитруса”, – розповів НВ директор з маркетингу мережі гаджетів і аксесуарів “Цитрус” Віктор Шолошенко. – Все, що ми робимо, ми робимо яскраво і нестандартно, ми самі створили і розвиваємо свій роздрібний формат, прямого аналога якому ми не бачимо ані в Україні, ані в світі “.

За його словами, відвідування нового магазину, можна назвати “цікавою розвагою”, за яку може стягуватися плата. Крім того, вартість вхідного квитка перетворюється на 200 бонусних грн, які можна витратити в магазині.

Відвідувачі будуть мати можливість протестувати виставлені пристрої, отримати консультацію, випити кави, відвідати “Цитрус Академію”, де проходять індивідуальні та групові заняття, а також майстер-класи з використання гаджетів.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook