fbpx
Дозвілля
Ця 18-річна дівчина зважилася на відчайдушний крок: вона продає свою цноту за 1 млн. євро (відео)

Від молодих незабезпечених дівчат останнім часом частенько можна почути жарт про продаж цноти. До реалізації це, на щастя, доходить дуже рідко, проте такі випадки бувають.

Ця історія про 18-річну Олександру Хефрен зі Східної Європи, яка зважилася на відчайдушний крок: дівчина продає свою невинність, щоб на виручені гроші купити будинок батькам. Мета, звичайно, блага, але ось кошти …

Батьків Олександри збираються виселити з будинку, тому дівчина поставила собі за мету будь-що-буде головне добути гроші на нове житло.

За словами дівчини, на прийняття цього рішення її надихнув фільм «Непристойна пропозиція», в якому персонажу Демі Мур запропонували мільйон фунтів, щоб провести з нею ніч.

До слова, батьки Олександри не в курсі, яким способом дочка хоче врятувати їх від поневіряння по вулицях. Дівчина планує виставити свою невинність на аукціон з початковою ставкою 800 тисяч євро, однак вона сподівається, що ця сума зросте до 1 мільйона.

Крім покупки будинку, дівчина планує витратити виручені гроші на навчання в Оксфордському університеті. Дівчина вважає, що в цій ситуації немає місця емоціям, це чистий бізнес. А для того, щоб відчувати себе нормально під час здійснення задуманого їй буде досить одного келиха вина. Однак чи розуміє дівчина, на який ризик вона йде?

Під час інтерв’ю виявилося, що Олександра готова піти на все, щоб отримати бажані гроші для порятунку батьків, однак про свою безпеку дівчина не подумала. Також вона не подумала про те, що це з незнайомим чоловіком може вилитися в катастрофічні наслідки для її здоров’я. Звичайно, головне ж продати свою цноту, а ось кому – це вже інше питання.

Поки невідомо, чи вдалося Олександрі здійснити задумане. Я щиро сподіваюся, що дівчина одумається і їй вдасться уникнути цих подій, які, найімовірніше, виллються в психологічну травму.

Дуже шкода, що все більше і більше молодих дівчат йдуть на цей крок заради наживи. Чи не початок це тенденції продавати своє тіло за гроші?

А що ти думаєш з цього приводу? Пиши про це в коментарях і поділися з друзями.

Читайте також: “Дайте два”: як живеться чоловіку з двома ?

Джерело.

Related Post

facebook