Дозвілля
Цукерберг розбагатів на $ 4,3 млрд за дві години

Засновник і гендиректор Facebook Марк Цукерберг заробив більше чотирьох мільярдів за перші дві години торгів біржі NASDAQ у четвер, 28 квітня, повідомляє Forbes.

Завдяки заробленим 4,3 мільярдам доларів Цукерберг піднявся на п’яте місце в онлайн-рейтингу доларових мільярдерів за версією Forbes і обійшов засновника корпорації Oracle Ларрі Еллісона.

Статки Цукерберга зросли на фоні успішної звітності Facebook за перший квартал 2016 року. Так, 27 квітня компанія оголосила, що чистий прибуток в звітний період рік до року зріс майже втричі, до 1,5 мільярда доларів, виручка – на 57 відсотків (до 5,2 мільярдів доларів), а число активних користувачів на місяць – на 15 відсотків (всього 1,65 мільярда чоловік).

Вартість акцій Facebook за перші дві години після початку торгів виросла майже на 10 відсотків (до 119,5 доларів за акцію). Капіталізація Facebook за цей же період зросла більш ніж на 30 мільярдів доларів і склала 347 мільярдів доларів. Цукерберг володіє 15 відсотками акціонерного капіталу Facebook. При цьому він за угодою з іншими акціонерами зберігає контроль в компанії (близько 54 відсотка голосів).

Читайте також: В АДМІНІСТРАЦІЇ РАХУЮТЬ КІЛЬКІСТЬ НЕГАТИВНИХ КОМЕНТАРІВ ПРО ПОРОШЕНКА В FACEBOOK

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook