fbpx
Дозвілля
Це карма: Лоліта, яка боїться “бандерівців”, “недогледіла” чоловіка

За словами співачки, її чоловік відвідував секту під виглядом “тренінгового центру”

П’ятий чоловік російської співачки Лоліти Мілявської, тенісист і тренер з гри у сквош Дмитро Іванов потрапив в секту.

Про це епатажна співачка українського походження заявила в інтерв’ю виданню Life.

За її словами, її чоловік почав відвідувати курс з розвитку навичок лідерства в одному з московських тренінгових центрів і за кілька днів змінився до невпізнання.

“Я перебувала в цей час у гастрольному турі, але зміни помітила навіть по коротких розмовах по телефону та sms-листуванні. З абсолютно теплої людини, яку я сім років люблю, він перетворився на холодного, розважливого чоловіка”, – розповіла зірка.

Коли Лоліта дізналася про тренінги, то дуже злякалася і розлютилася. Проте саме така поведінка лише віддалила чоловіка від дружини.

За словами Лоліти, подібні тренінги доводили відвідувачів до божевілля, ламаючи їх психіку. Після проходження таких тренінгів жертв доводилося реабілітувати і навіть рятувати від самогубства.

“Я вважаю це диверсією і звертаюся до спецслужб нашої країни. Як таке можливо, що в центрі Москви з’явився центр, де відкрито зомбують і калічать людей? Як би вони себе не називали, це – секта”, – заявила співачка.

Лоліта вважає, що винна в цій ситуації сама.

“Я зрозуміла, що Діму привело туди бажання росту та “пошуки філософського каменю” – все це співпало з моїм гастрольним туром, виходить, я недогляділа”, – підкреслила вона.

До речі, мати Лоліти відмовляється говорити в Києві українською мовою.

Читайте також: Чутки про вагітність Катерини Осадчої підтвердив відомий ресторатор (фото)

Джерело.

Related Post

facebook