Події
Три дні його тримали зачиненим у казармі. У Львівському військовому коледжі жорстоко побили курсанта (відео)

Три дні його тримали зачиненим у казармі, доки хлопця не знайшли представники військової служби правопорядку.

Інцидент стався у військовому коледжі при Львівській академії сухопутних військ. Курсанти жорстоко побили свого однокурсника за те, що через успішне навчання його частіше відпускали у звільнення ніж інших.

Далі, розповідає хлопець, однокурсники наказали збрехати керівництву, мовляв відлупцювали його під час звільнення, інакше погрожували побити ще дужче. Спочатку Володя так і зробив. Керівництво навчального закладу наказало хлопцеві написати рапорт на добровільне відрахування. За словами Володі, три дні йому не надавали допомогу і тримали замкненим у казармі. У госпіталь хлопець потрапив лише після того, як друзі поскаржились у військову службу правопорядку.

В академії факт побиття курсанта не спростовують, але і не підтверджують.

Навіть у військовому шпиталі хлопцю не було надано належної медичної допомоги. На УЗД хлопця відправили через тиждень після побиття, а окуліст оглянув лише сьогодні.

У хлопця наразі болить голова і нирка, а в очах крововиливи. Володя – сирота, його виховує старенька бабуся. Підтримати хлопця з Черкас приїхала тітка. Вона написала заяву до військової прокуратури. Кримінальне провадження було зареєстрвоане. Призначена судово-медична експертиза та триває розслідування факту побиття.

Читайте також: Невідомий відкрив стрілянину по натовпу неподалік від мітингу проти Трампа. Життя постраждалих на волосині (відео)

Джерело.

Related Post

facebook