fbpx
Політика
“Третій Майдан станеться не на вулицях, а в коридорах влади і під куполом парламенту” – Найєм

Коментуючи відставку міністра реформатора Айвараса Абромавичуса ініціатор Євромайдану Мустафа Найєм заявив, що третій Майдан буде відбуватися в коридорах влади та стінах парламенту і робити її будуть нові політики – втомлені і злі від того, що спочатку їх штовхали в спину, називаючи технократами і вимагаючи реформ, а потім зв’язали по руках своєю безвольністю і небажанням прощатися зі старими схемами.

Мустафа вражений реакцією представників БПП на заяви Айвараса:
«Ви думаєте, хтось почав думати, як це пояснити суспільству? Або може комусь спало на думку принести свої вибачення, скласти повноваження і дочекатися кінця слідства? Або може бути вони перелякано бігають і показують один одному заяву послів?! (Ну тому що мова йде про довіру до всієї системи, до країни, до держави, а не до конкретного прізвища!) Або може хтось там нагорі стукнув кулаком по столу і сказав “Дістало!”?

Ні. Вони домовляються. Вони все ще вірять, що з цього можливо вийти без втрат і зробити вигляд, що нічого не сталося. Вони щиро думають, що перша за два роки спільна заява послів країн-донорів (!) – Це не більше, ніж пост в фейсбуці. Розсмокчеться. “Завтра знову зійде сонце, і все буде як і раніше, треба просто домовитися і все буде добре”. Тільки домовлятися вони будуть не з людьми, не з парламентом, не з суспільством, а між собою.»

Прошло уже более семи часов с момента как министр обвинил замглаву президентской фракции в коррупции. Знаете, что сейчас…

Опубліковано Mustafa Nayyem 3 лютого 2016 р.

Реклама