Без рубрики
Трагедія, якої могло не статися. Журналісти провели власне розслідування смерті хлопчика в аквапарку (відео)

Журналіст проаналізував дані з камер спостереження.

Трагедія в столичному аквапарку, де просто у свій день народження потонув маленький хлопчик, змусила ретельніше придивитися до місць масового відпочинку. Журналіст ТСН.Тижня Сергій Гальченко провів власне розслідування смерті хлопчика. Цієї трагедії могло не статися. Журналіст ТСН.Тижня перевірив весь маршрут власними ногами, порівняв ситуацію в аквапарку до і після трагедії, а також дістався до відео з камер спостереження.

Найбільше запитань викликало те, що перед користуванням басейну необхідно прийняти умови Публічної оферти. В пункті 12.5 цього договору вказано, що за безпеку неповнолітніх дітей відповідальні їхні батьки. Дорослим забороняється залишати своїх дітей без нагляду на території аквапарку. Також у пункті 5.1 цього договору зазначено, що загальні правила відвідування вказані на інформаційному стенді. Стенд зустрічає людей при вході, тому всі бажаючі можуть ознайомитися з правилами. У пункті 6.21 говориться про те, що забороняється перебування дітей, зріст яких менший за 120 сантиметрів, без супроводу дорослих у хвильових басейнах. Зріст чотирирічного Єлисея був близько 110 сантиметрів. Це – перше порушення, яке виявив журналіст. Крім того, коли батько залишив сина, поруч не було інструкторів. Також заборонено перебувати дитині самостійно у басейні без нагляду батьків.

Проте примітно, що після трагедії аквапарк побудував спостережні помости. Тепер ще один рятувальник постійно перебуває у воді на протилежному боці.

Однак цього не було зроблено, коли загинув чотирирічний Єлисей. І правила порушувалися постійно. За деякими даними, рятувальники кинулися одразу рятувати хлопчика, але згідно з даними камер спостереження, те, що хлопчик почав тонути – помітили не вони.

Проте це вже справа слідства – посекундно встановити, де і хто перебував під час трагедії. Наш журналіст сам проаналізував відео з камер – і представив детальний розбір на відео:

Більше читайте тут: Проти родичів хлопчика, який загинув у аквапарку, порушили додаткові кримінальні провадження

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook