fbpx
Дозвілля
Тоня Матвієнко показала свого малюка і розповіла про майбутнє весілля (відео)

Співачка Тоня Матвієнко в інтерв’ю Viva! показала свого малюка, якому 15 березня виповнилося два місяці, і розповіла про те, як 8 березня під час концерту співак Арсен Мірзоян запропонував їй вийти за нього заміж.

“Скажу чесно, я взагалі не очікувала від нього такого кроку – його пропозиція стала для мене повною несподіванкою, – розповіла Тоня Матвієнко. – Думала, що ніколи не почую від Арсена таких слів. Ми взагалі тему одруження ніколи не обговорювали. А тут раптом він зробив мені пропозицію руки і серця на своєму сольному концерті в Києві, на очах у всього залу. Мені сподобалося, що саме таким чином і в такому місці він зізнався мені в коханні. Хоч я і була схвильована, відчувала себе в тій обстановці як риба у воді. Напевно, саме так я і хотіла, щоб все відбулося”.

З весіллям Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян не поспішають. Молоді батьки планують влаштувати торжество в 2017 році.

“Напевно, в наступному році, тому що цей високосний, а я в такі забобони вірю. Хочу, щоб у нас з Арсеном все було добре. Та й Ніночка трошки підросте на той час”, – розповіла співачка.
Нагадаємо, 15 січня Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян стали батьками.

Читайте також: Семирічна українка зайняла перше місце у всесвітньому конкурсі, надіславши відео свого виконання пісні “МакФлай”.

Джерело.